Kontakty

Rieder Beton, spol. s r.o.
U Hlavního nádraží 2764/3
586 01 Jihlava

Vedení společnosti

Tomáš Váňa, MBA
výkonný ředitel, jednatel
tel. +420 567 573 237
e-mail vana@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Ing. Vít Ruschka
vedoucí ekonomického oddělení, prokurista společnosti
tel. +420 567 573 223
mobil +420 606 737 360
e-mail ruschka@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Asistenka vedení

Daniela Vítů
asistentka
tel. +420 567 573 221
mobil +420 606 686 717
e-mail vitu@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Výrobní oddělení

Ing. Vít Majer
vedoucí výrobního oddělení
tel. +420 567 573 230
mobil +420 724 242 260
e-mail majer@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Libor Krejčí
technik výrobního oddělení
tel. +420 567 573 230
mobil +420 602 137 324
e-mail krejci@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Roman Gleixner
technik výrobního oddělení
tel. +420 567 573 224
mobil +420 602 703 496
e-mail gleixner@rieder.cz
vizitka VCard   QR
 
Ing. Michal Žák
technolog, manažer jakosti
tel. +420 567 573 229
mobil +420 721 027 247
e-mail zak@rieder.cz

Ekonomické oddělení

Tomáš Hrad
manažer nákupu
tel. +420 567 573 234
mobil +420 602 119 135
e-mail hrad@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Účetní

Yvetta Boudová
provozní účetní
tel. +420 567 573 232
mobil +420 603 119 464
e-mail boudova@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Vnitřní služba

Martin Bőhm
vnitřní služba, expedice
tel. +420 567 573 233
mobil +420 606 644 818
e-mail bohm@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Vojtěch Fuks
vnitřní služba, expedice
tel. +420 567 573 222
mobil +420 720 072 358
e-mail fuks@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Prefabrikace

Martin Škoda
produktový manažer
tel. +420 567 573 225
mobil +420 602 558 505
e-mail skoda@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Lenka Vídenská
technik obchodního oddělení
tel. +420 567 573 226
mobil +420 778 534 641
e-mail videnska@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Bc. Denisa Pokorná
technik obchodního oddělení
tel. +420 567 573 226
mobil +420 777 501 654
e-mail pokorna@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Protihlukové stěny

Jan Luna
produktový manažer
tel. +420 567 573 225
mobil +420 602 762 121
e-mail luna@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Realizace staveb

Radek Kult
projektový manažer
tel. +420 567 573 231
mobil +420 777 807 797
e-mail kult@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Projekce – statika

Ing. Marek Polák
statik, konstruktér
tel. +420 567 573 235
mobil +420 720 033 903
e-mail polak@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Bc. Cyril Kuba
konstruktér
tel. +420 567 573 235
mobil +420 602 588 848
e-mail kuba@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Rieder Beton, spol. s r.o. © 2004–2017webmaster