Kontakty

Rieder Beton, spol. s r.o.
U Hlavního nádraží 2764/3
586 01 Jihlava
IČ: 60714026
DIČ: CZ60714026
tel.: +420 567 573 221
e-mail: rieder@rieder.cz

ID datové schránky: 5mdxn74

Bankovní spojení
Sberbank CZ, a.s.
Benešova 15
586 01 Jihlava
č. účtu: 4050000015/6800
IBAN: CZ42 6800 000­0 0040 5000 0­015
BIC: VBOEC2X

Komerční banka a.s.
Palackého 46
586 01 Jihlava
č. účtu: 11403–681/0100
IBAN: CZ54 0100 000­0 0000 1140 3­681
BIC: KOMBCZPPXXX

Firma je zapsána v obchodním rejstříku KOS v Brně, oddíl C, č.v. 15883.

 

Vedení společnosti

1
Tomáš Váňa, MBA
výkonný ředitel, jednatel
tel. +420 567 573 237
e-mail vana@rieder.cz
vizitka VCard   QR
3
Ing. Vít Ruschka
vedoucí ekonomického oddělení, prokurista společnosti
tel. +420 567 573 223
mobil +420 606 737 360
e-mail ruschka@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Asistenka vedení

0
Daniela Vítů
asistentka
tel. +420 567 573 221
mobil +420 606 686 717
e-mail vitu@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Výrobní oddělení

1
Ing. Vít Majer
vedoucí výrobního oddělení
tel. +420 567 573 230
mobil +420 724 242 260
e-mail majer@rieder.cz
vizitka VCard   QR
2
Libor Krejčí
technik výrobního oddělení
tel. +420 567 573 230
mobil +420 602 137 324
e-mail krejci@rieder.cz
vizitka VCard   QR
3
Roman Gleixner
technik výrobního oddělení
tel. +420 567 573 224
mobil +420 602 703 496
e-mail gleixner@rieder.cz
vizitka VCard   QR
4
Ing. Markéta Munduchová
technolog, manažer jakosti
tel. +420 567 573 229
mobil +420 720 033 900
e-mail munduchova@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Ekonomické oddělení

0
Tomáš Hrad
manažer nákupu
tel. +420 567 573 234
mobil +420 602 119 135
e-mail hrad@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Účetní

0
Yvetta Boudová
provozní účetní
tel. +420 567 573 232
mobil +420 603 119 464
e-mail boudova@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Vnitřní služba

4
Martin Bőhm
vnitřní služba, expedice
tel. +420 567 573 233
mobil +420 606 644 818
e-mail bohm@rieder.cz
vizitka VCard   QR
5
Jaroslav Urbanec
vnitřní služba, expedice
tel. +420 567 573 222
mobil +420 720 072 358
e-mail urbanec@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Prefabrikace

1
Martin Škoda
produktový manažer
tel. +420 567 573 225
mobil +420 602 558 505
e-mail skoda@rieder.cz
vizitka VCard   QR
3
Eva Plačková
vedoucí technické skupiny
tel. +420 567 573 226
mobil +420 602 762 120
e-mail plackova@rieder.cz
vizitka VCard   QR
3
Ing. Dana Hemzová
technik
tel. +420 567 573 226
mobil +420 724 393 660
e-mail hemzova@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Lodžie

0
Josef Prokeš
produktový manažer
tel. +420 567 573 231
mobil +420 723 192 979
e-mail prokes@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Protihlukové stěny

3
Jan Luna
produktový manažer
tel. +420 567 573 225
mobil +420 602 762 121
e-mail luna@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Realizace staveb

0
Radek Kult
projektový manažer
tel. +420 567 573 231
mobil +420 777 807 797
e-mail kult@rieder.cz
vizitka VCard   QR

Projekce – statika

1
Ing. Marek Polák
statik, konstruktér
tel. +420 567 573 235
mobil +420 720 033 903
e-mail polak@rieder.cz
vizitka VCard   QR
2
Bc. Cyril Kuba
konstruktér
tel. +420 567 573 235
mobil +420 602 588 848
e-mail kuba@rieder.cz
vizitka VCard   QR
2
Ing. Martina Grunová
konstruktér
tel. +420 567 573 235
mobil +420 776 851 793
e-mail grunova@rieder.cz
vizitka VCard   QR
Rieder Beton, spol. s r.o. © 2004–2017webmaster